Ko Jūs meklējat?

Blogs

Video blogs, Kafijas pauze ar Leonu Medni (LV)

30 jūnijs, 2020

Esi sveicināts mūsu pirmajā bloga rakstā – Kafijas pauze ar Leonu Medni

Daudzi pētījumi rāda, ka datu izmantošana lēmumu pieņemšanā palīdz apsteigt konkurentus, ļauj uzņēmumiem būt produktīvākiem, inovatīvākiem, labākiem. Bet vai zini, ar ko sākt? Vai Tev un Tavam uzņēmumam ir vajadzīgās zināšanas, komanda, rīki? Vai zini, kur un kādās jomās analītika varētu vislabāk palīdzēt Tavam uzņēmumam? Ar ko sākt? Šādus un vēl daudzus citus jautājumus ikdienā dzirdam no saviem klientiem. Tādēļ nolēmām, ka jārunā par analītikas tēmu daudz vairāk un plašāk. Jādalās ar mūsu zināšanām un pieredzi, jārāda citu uzņēmumu ieguvumi un labā prakse.

“Dati stāsta dažādus stāstus. Tie runā par pagātni un nākotni, par veiksmēm un neveiksmēm, sniedz jaunus izaicinājumus un iespējas.” /Leons Mednis/

Šajos video blogos apskatīsim vienu konkrētu, ar analītiku saistītu, jautājumu, uz kuriem Leons centīsies  atbildēt pēc iespējas vienkāršāk un saprotamāk. Viens jautājums – viena atbilde. Apskatīsim dažādas sarežģītības jautājumus. Piemēram – kāpēc uzņēmumam vispār nepieciešama datu analītika, līdz pareizā algoritma izveidei, lai sasniegtu savu vislabāko klientu. Vai zini, kurš ir tavs vislabākais klients? Par šo un daudziem citiem jautājumiem mūsu turpmākajos video.

Video blogs būs noderīgs uzņēmuma vadītājiem, pārdošanas, mārketinga, finanšu, loģistikas, u.c. profesionāļiem, kā arī piemērojams vairumam industriju.

Esi aktīvs, iesaisties, komentē, uzdod jautājumus. Tas palīdzēs mums sagatavot daudz precīzākas atbildes un skaidrojumus.

Tiekamies kafijas pauzēs ar Leonu Medni! Vienkāršā un saprotamā valodā par datu analītiku!

Seko mums LinkedIn un Facbook. Pieraksties mūsu jaunumiem.

Vairāk par Leonu Medni un uzņēmumu vari atrast ŠEIT.