Ko Jūs meklējat?

white decorative stripes white decorative stripes

Par PEDAB

Uzticams
partneris.
Uzticams piegādātājs. Uzticams konsultants.

MĒS PALĪDZAM JUMS BŪT SOLI PRIEKŠĀ

Jau 26 gadus mēs varam lepoties ar uzņēmuma izaugsmi un klātbūtni daudzās Eiropas valstīs. Visus šos gadus Pedab ir nepārtraukti audzis un pilnveidojies, lai piedāvātu saviem klientiem labāko no IT industrijas.

Mēs uzskatām, ka veiksmīga biznesa nākotne ir atkarīga no šodien pieņemtajiem IT lēmumiem. Neatkarīgi no tā, vai mērķis ir paplašināties jaunos tirgos vai attīstīt jaunus pakalpojumus, pareizas tehnoloģiskās priekšrocības ir labākais veids, kā efektīvi darboties un saglabāt konkurētspēju. Proaktīva IT stratēģija paredz nākotnes vajadzības, rada uzticamu IT vidi un spēju risināt uzdevumus, kad tie parādās.

Mums ir privilēģija strādāt ar vismodernākajām tehnoloģijām un nodarbināt talantīgākos cilvēkus IT nozarē. Kopā mēs vienmēr cenšamies nodrošināt klientam vislabākos risinājumus, pakalpojumus un piegādes. Mēs veidojam ilgtermiņa partnerattiecības un ciešu sadarbību ar saviem klientiem, lai palīdzētu tiem būt soli priekšā.

26

Gadu pieredze

8

Valstīs

183

Miljons eur apgrozījums

130

Darbinieki

white decorative stripes white decorative stripes

Mūsu vērtības

Mūsu bizness balstās un četrām pamatvērtībām visā, ko mēs darām:

1. Mēs esam līderi. Mēs rādām drosmi un pārliecību par to, kas mēs esam un ko darām. Mēs nosakām savu darba kārtību un sekojam saviem plāniem.

2. Visās mūsu attiecībās mums vienmēr var uzticēties. Mēs ievērojam saistības, esam godīgi, atklāti un caurspīdīgi.

3. Mēs nesam pozitīvu enerģiju, rīkojamies proaktīvi, esam atvērti jaunām iespējām un sadarbībām.

4. Visā, ko darām, mēs izmantojam pamatotu biznesa argumentāciju.

About Pedab

Mēs esam ģimenes uzņēmums

Pedab Group simtprocentīgi pieder dibinātāju ģimenei. Tas dod mums iespēju izstrādāt jaudīgu vīziju, elastīgi attīstīties un veidot ilgtermiņa attiecības veselīgā biznesa vidē.

Ģimenes piederība vienmēr ir veidojusi mūsu korporatīvo kultūru un nodrošina stabilu pamatu mūsu panākumiem. Mūsu mērķis ir cieša sadarbība, kuras pamatā ir lojalitāte un godīga spēle. Mēs vienmēr cenšamies veidot ilgstošas attiecības un abpusēji izdevīgas partnerattiecības. Mēs piegādājam risinājumus un pakalpojumus, kas rada patiesu pievienoto vērtību.

Tas ir veicinājis vienmērīgu izaugsmi kopš 1993. gada, kad pirmo reizi tika izveidots Pedab.

Kā ģimenes uzņēmums, kas darbojas astoņās Eiropas valstīs, mēs lepojamies ar vietējām kompetencēm un globālo mērogu. Mēs arī varam elastīgi reaģēt uz pasaules tendencēm un ātri pārveidot idejas par efektīviem rezultātiem vietējos tirgos.

white decorative stripes white decorative stripes

Vai vēlaties ar mums iepazīties?

Nevilcinies un sazinies ar mums!

Sazinies