Ko Jūs meklējat?

white decorative stripes white decorative stripes
Mūsu piedāvājums

JŪSU IT RISINĀJUMU FINANSĒŠANAS PARTNERIS

Investīciju kapitāla optimizācija

Mēs finansējam visa veida IT un ražošanas iekārtas

Stabila naudas plūsma un naudas rezerves uzņēmumiem šobrīd ir svarīgākas nekā jebkad agrāk. Lai palīdzētu optimizēt jūsu naudas plūsmu un paātrinātu investīciju tehnoloģiju vērtībā, mēs piedāvājam konkurētspējīgas likmes un elastīgas norēķinu iespējas.

Kopš 2008. gada mēs klientiem piedāvājam pielāgotus finansēšanas risinājumus, sadarbojamies ar daudzām vecākajām un lielākajām bankām un apdrošināšanas sabiedrībām, kā arī sadarbojāmies ar dažādiem pasaules IT tehnoloģiju ražotajiem. Mēs varam palīdzēt uzņēmumiem pārvaldīt kredītriskus un optimizēt apgrozāmos līdzekļus.

Vairāk nekā 80% uzņēmumu investīcijas tehnoloģijās tiek finansētas. Mūsu finansēšanas komanda cenšas rast piemērotāko risinājumu ikvienam, sākot no Jaunuzņēmumiem (Start-up) līdz daudznacionāliem uzņēmumiem.

Neatkarīgi no tā, kādu IT aprīkojumu, risinājumus vai ražošanas ierīces jūs un jūsu uzņēmums izvēlaties vai izvērtējat šobrīd, sazinieties ar mums, un mēs kopā izstrādāsim finanšu koncepcijas, lai nodrošinātu, ka jūsu ieguldījumi tiek finansēti pēc iespējas efektīvāk!

FINANSĒJUMA VEIDI

Noma

Nomu izmanto, ja produktu ekonomiskais mūžs ir salīdzinoši īss. Serveri un datori ir tipiski ieguldījumu objekti, kas var būt piemēroti šāda veida finansējumam. Noma nozīmē, ka jūs kā klients varat atgriezt produktus pēc finansēšanas perioda beigām, neuzņemoties saistības par pirkšanu. No otras puses, ja vēlaties produktus saglabāt ilgāk, jūs pagarināt nomas periodu un, ja vēlaties iegādāties aprīkojumu, tas tiek darīts saskaņā ar tā brīža tirgus vērtību.

 

Līzings

Līzings tiek izmantots, ja tiek uzskatīts, ka iekārtai ir finansiāla vērtība pēc saskaņotā finansēšanas perioda. Atšķirībā no nomas, līzings nozīmē, ka klients piekrīt pirkt vai norīkot citu aprīkojuma pircēju pēc līzinga perioda. Pirkums tiek veikts izmaksu līmenī, ko nosaka finansēšanas periods un aprīkojuma finansiālā vērtība attiecībā pret finansēšanas periodu.

 

Pamatnolīgums jeb jumta līgums (Frame agreement)

Neatkarīgi no tā, vai nolemjat īrēt vai iznomāt, jūs varat parakstīt pamatnolīgumu ar Pedab Finance. Mums ir ilgstoša pieredze un zināšanas esošo un vienlaikus notiekošo ieguldījumu pārvaldībā. Kopā mēs plānojam finansēšanas vajadzības uz nākamo pusgadu un pielāgojam tās pēc vajadzības. Investīciju apkopošana pamatnolīgumā nozīmē, ka mēs varam piedāvāt īpaši jums izdevīgus noteikumus un nosacījumus.

APDROŠINĀŠANA

Izvēloties finansējumu pie mums, jums dod iespēju piekļūt izdevīgākai pilna riska apdrošināšanai. IT aprīkojumam mēs piedāvājam apdrošināšanu bez atskaitījumiem un ar kompensāciju par līdzvērtīgiem modeļiem un veiktspēju. Iekārtu ražošanas jomā pašrisks ir SEK 3000, un kompensācijas apjomā tiek ņemts vērā aprīkojuma vērtības samazinājums.

white decorative stripes white decorative stripes

Sazinies ar mums, lai piemeklētu jums atbilstošo finansējumu!


Sazinies