Ko Jūs meklējat?

white decorative stripes white decorative stripes
Analītikas un AI risinājumi

Pārdošanas efektivitātes un peļņas palielināšanas risinājums

Analizējot klientu kopējās iezīmes un nosakot labāko iespējamo piedāvājumu, tiks panākts rentabilitātes pieaugums no jūsu klientu datu bāzes.

Risinājums būs noderīgs

Jebkuram komercuzņēmumam, kuram ir plaša B2B vai B2C klientu bāze un saglabāti dati par pārdošanas darījumiem.

Ieguvumi biznesam

Iespēja labāk prognozēt klientu uzvedību, uzlabojot rentabilitāti, klientu daudzumu, piedāvājuma un pieprasījuma apjomu. Analizēt iegādātā produkta ietekmi uz citu produktu izvēli, kā arī uzlabot produktu sortimentu un komplektēšanu.

Klienta piemērs

Nelielam pārtikas mazumtirgotājam ar pieciem veikaliem tika izveidots analītikas modelis, balstoties uz uzņēmuma plānošanas sistēmu (ERP) un kases aparātu datiem. Uzņēmums guva iespēju noskaidrot dažādu produktu rentabilitāti un palielināt pārdošanas apjomu, izmantojot kampaņas, analizējot klientu pirkšanas paradumus un efektīvāk komplektējot produktus.

Risinājumā iekļauts

Mūsu eksperts izvērtēs līdzšinējo pārdošanas procesu, norādīs uz galvenajiem izaicinājumiem, izveidojot prognozējošo analītikas modeli no jūsu datiem. Kad modelis būs izveidots un pārbaudīts, jums būs iespēja ari turpmāk atjaunot datus un saņemt jaunākās prognozes, uz kurām balstīt savas mārketinga kampaņas.

Sazinies ar mums
Leons Mednis
Leons Mednis

Analytics Consultant - Baltic

Inese Sustrina
Inese Sustrina

Marketing and Communication Manager - Baltic

white decorative stripes white decorative stripes

"Dati stāsta dažādus stāstus. Tie runā par pagātni un nākotni, par veiksmēm un neveiksmēm, sniedz jaunus izaicinājumus un iespējas."

/Leons Mednis/

sūti e-pastu

noderīga informācija uzņēmumiem

saistītie bloga raksti