Ko Jūs meklējat?

white decorative stripes white decorative stripes
Analītikas un AI risinājumi

Biznesa Inteliģences (BI) un datu vizualizācijas risinājums

Dos iespēju novērtēt biznesa stāvokli/rezultātus reālajā laikā un nekavējoties pieņemt pareizos lēmumus.

Risinājums būs noderīgs

Jebkuram komercuzņēmumam vai valsts organizācijai, kurās izmanto biznesa atskaites un pārskatus, kā arī seko uzņēmuma biznesa rezultātiem dienas, nedēļas vai mēneša griezumā.

Ieguvumi biznesam

Tiks uzlabots lēmumu pieņemšanas ātrums un to uzticamību. Iegūsiet visaptverošu un aktuālu priekšstatu par jūsu biznesa stāvokli ar iespēju izpētīt un iedziļināties atsevišķos fokusa laukos, neiesaistot IT vai analītikas departamentu.

Klienta piemērs

Vairumtirdzniecības uzņēmums izmantoja neskaitāmi daudz atskaites «Excel» failu veidā. Atskaites tapa balstoties uz uzņēmuma plānošanas sistēmu (ERP) un tika izplatītas izsūtot e-pastus vai izvietotas iekšējā uzņēmuma intranetā. Šāda atskaišu saimniecība bija grūti pārvaldāma, uzturēšana prasīja arvien vairāk resursu un bija neiespējami nodrošināt informācijas aizsardzību. Uzņēmums ieviesa vienotu un centralizētu pašapkalpošanās platformu, kura nodrošināja vienu patiesību uzņēmumā, kontrolētu pieeju no dažādām ierīcēm (t.s. planšetes, mobilais tālrunis) un pārskatāmu atskaišu saimniecību.

Risinājumā iekļauts

Mūsu eksperts palīdzēs izvērtēt jūsu līdzšinējo atskaišu un pārskatu sistēmu, izmantotos rīkus un datu avotus. Sagatavos ieviešanas plānu, piedāvās pilnu programmatūras risinājumu piegādi un ievietošanu jūsu lokālajā vai «mākoņa» datu bāzē.

Sazinies ar mums
Eriks Mikelsons
Eriks Mikelsons

Country Manager, Business Leader Baltics - Pedab Latvia

Leons Mednis
Leons Mednis

Analytics Consultant - Baltic

white decorative stripes white decorative stripes

"Dati stāsta dažādus stāstus. Tie runā par pagātni un nākotni, par veiksmēm un neveiksmēm, sniedz jaunus izaicinājumus un iespējas."

/Leons Mednis/

cita noderīga informācija

saistītie bloga raksti