Ko Jūs meklējat?

white decorative stripes white decorative stripes
Analītikas un AI risinājumi

Automatizācijas risinājums, izmantojot
AI un mašīnmācīšanās analītiku

Ražošanas un citu nozaru uzņēmumiem būs iespēja ar vienkārši un ātri ieviešamiem AI risinājumiem ietaupīt resursus un samazināt cilvēciskā faktora kļūdu iespējamību, automatizējot monotonus un sistemātiski atkārtojamus uzdevumus.

Risinājums būs noderīgs

Jebkuram uzņēmumam, kura ikdienā tiek veiktas monotonas vai atkārtojamas darbības, kurā, izmantojot vizuālās informācijas vai teksta atpazīšanu, varētu palīdzēt darbiniekiem vai aizstāt tos ar automatizētu atpazīšanu, šķirošanu un klasificēšanu. Tādā veidā, ļaujot darbiniekiem veikt daudz būtiskākus un radošākus uzdevumus, kā piemēram, preču izstrādi, šķirošanu, loģistiku utt..

Ieguvumi biznesam

Tiks samazināta cilvēciskā faktora kļūdu iespējamība, darbiniekiem būs vairāk laika, lai veiktu būtiskākus un radošākus uzdevumus. Saruks ražošanas izdevumi, uzlabosies efektivitāte, kā arī produkta un servisa kvalitāte.

Klienta piemērs

Pēc AI vizuālās kvalitātes atpazīšanas un regulēšanas risinājuma ieviešanas, plastmasas izejvielu ražotājs spēja uzlabot izstrādājumu kvalitāti un palielināt produktivitāti, kā ari ietaupīt laiku. Risinājums deva iespēju nekavējoties identificēt defektus ražotajās plastmasas granulās, regulēt temperatūru un citus faktorus plastmasas granulēšanas līnijā, kas ļauj saglabāt nemainīgu kvalitāti. Automatizācijas procesā tika atslogoti darbinieki, kuri manuāli veica procesa uzraudzību.

Risinājumā iekļauts

Mūsu eksperti palīdzēs novērtēt, kurus uzdevumus būtu visefektīvāk automatizēt, ieviešot AI risinājumu. Eksperti palīdzēs uzstādit AI modeli, nodrošinās jūsu darbiniekus ar nepieciešamajām zināšanām un informāciju, lai turpinātu uzlabot un izmantot modeli ari turpmāk. Ja nepieciešams, palīdzēsim ieviest modeli darba vidē un integrēsim ražošanas iekārtās.

Sazinies ar mums
Eriks Mikelsons
Eriks Mikelsons

Country Manager, Business Leader Baltics - Pedab Latvia

Leons Mednis
Leons Mednis

Analytics Consultant - Baltic

white decorative stripes white decorative stripes

Vēlies attīstīt AI risinājumu savā uzņēmuma?
Ir vajadzība bet nav resursu?

izmanto mūsu infrastruktūru un resursus!

Sazinies ar mums

cita noderīga informācija

saistītie bloga raksti