Ko Jūs meklējat?

white decorative stripes white decorative stripes
Mūsu piedāvājums

Data & Analytics

Analītikas un AI risinājumi Jūsu biznesam

KĀ MĒS VARAM JUMS PALĪDZĒT

Mūsdienu mainīgā biznesa vide un apstākļi, pieprasa ātru reaģēšanu un pielāgošanos esošai situācijai. Lai spētu pieņemt pareizus  un atbildīgus lēmumus, uzņēmuma vadība balstās uz kvalitatīviem un ticamiem datiem, kā arī uz uzkrāto pieredzi.

Pedab Latvia komandā strādā zinoši un pieredzējuši analītkas eksperti, kas palīdzēs klientam atrast labāko un piemērotāko tehnoloģisko risinājumu. Palīdzēsim uzņēmumiem identificēt biznesa uzdevumus, kur nepieciešami uzlabojumi, izmaiņas vai efektīvāka darbība, izmantojot datus.

Piedāvājam dažādu industriju uzņēmumiem atbilstošus un pielāgotus risinājumus:

white decorative stripes white decorative stripes

"Dati stāsta dažādus stāstus. Tie runā par pagātni un nākotni, par veiksmēm un neveiksmēm, sniedz jaunus izaicinājumus un iespējas."

Leons Mednis, Analītikas vecākais eksperts un konsultants, Pedab Latvia

KĀDĒĻ DATOS BALSTĪTA STRATĒĢIJA IR SVARĪGA

Mēs ticam, ka uzņēmums, kurš šodien ieguldīs laiku un resursus datos balstītas stratēģijas izveidē, spēs uzlabot ieņēmumus, labāk pārvaldīt izdevumus un apsteigt savus konkurentus.

Trīs galvenās jomas, kurās redzam ieguvumu no datu izmantošanas un datos basltītas kurtūras veidošanas uzņēmumā – vairāk inovācijas, vairāk datos balstītu lēmumu, vairāk laimīgu klientu.

 

VAIRĀK INOVĀCIJAS

Uzņēmumi, kuri izmanto datus kā palīgu ikdienas lēmumu pieņēmšanā, veido nākotnes prognozes un modelē iespējamās situācijas, spēj pamanīt jaunus, efektīvākus un inovatīvākus veidus kā strādāt un pievienot vērtību savam uzņēmumam.

VAIRĀK DATOS BALSTĪTU LĒMUMU

Uzņēmuma darbiniekiem ir tūlītēja piekļuve informācijai, kas tiem ļauj analizēt, izprast un argumentēt esošo situāciju. Kā arī jaunās idejas un inovācijas pamatot ar datiem.

VAIRĀK LAIMĪGU KLIENTU

Digitālās tehnoloģijas ļauj uzņēmumiem nodrošināt labāku klientu pieredzi, daudz labāk pārraudzīt izmaksās un atsekot veiktās darbības. Kā arī dod iespēju veidot personalizētus vēstījumus konkrētam klientam vai klientu grupai, kā rezultātā uzņēmums iegūst lojālākus un laimīgākus klientus.

white decorative stripes white decorative stripes

Sazinies ar mums!

Sazinies ar mums jau šodien. Esam gatavi atrast Jūsu biznesam labāko risinājumu.

Sazinies