Ko Jūs meklējat?

white decorative stripes white decorative stripes

Drošība

Lietotāju uzvedības analītika

Iegūsti lietotāju uzvedības pārredzamību un identificē anomālijas. Aizsargā uzņēmuma kritisko informāciju no iekšējiem apdraudējumiem un identificē inficētos lietotāju datus.

Lietotāju uzvedības analītikas risinājums uzņēmuma drošībai. Risinājums aizsargās Tava uzņēmuma kritisko informāciju no iekšējiem apdraudējumiem un identificēs aizdomīgos lietotāju datus un darbības. Drošības analītiķim būs iespēja viegli redzēt riskantos lietotājus, apskatīt aizdomīgās jeb anomālās darbības un iedziļināties žurnālfailu un plūsmas datos. Lietotāju uzvedības analītikas risinājums ir mūsu drošības uzraudzības platformas sastāvdaļa. Risinājums izmanto nestandarta uzvedības atpazīšanas principus un mašīnmācīšanās (ML) modeļus, lai pēc iespējas ātrāk atklātu ievainojamību un uzbrukumus uzņēmuma tīklam un žurnālfailiem.

Iegūsti iekšējās informācijas apdraudējuma pārredzamību

Aizsargājies no negodīgiem iekšējās informācijas lietotājiem un kibernoziedzniekiem. Atklājiet neparastu izturēšanos, kustību, draudus un datu atfiltrēšanu lietotāju līmenī.

 

GALVENIE IEGUVUMI

Atklāj iekšējās informācijas draudus, pamatojoties uz lietotāju uzvedības anomālijām

Izveido detalizētus riska rādītājus atsevišķiem lietotājiem

white decorative stripes white decorative stripes

PEDAB Piedāvājums

60 dienas bezmaksas
izmēģinājuma periods
līdz 30. aprīlim

Risinājumu jūsu uzņēmumā iespējams ieviest pāris dienu laikā. Sazinies ar mums, lai vienotos par bezmaksas konsultāciju, risinājuma izmēģinājumu un uzlabotu IT drošību savā uzņēmumā. Līdz 30.aprīlim piedāvājam bezmaksas 2 mēnešu izmēģinājuma periodu.

Sūtīt e-pastu

DEMO

white decorative stripes white decorative stripes

Sazinies ar mums!

Zvanot +371 67 103 150
vai

Sūtīt e-pastu