Ko Jūs meklējat?

white decorative stripes white decorative stripes

Finanšu plānošanas un budžetēšanas risinājums

Ērts budžetēšanas risinājums uzņēmumiem, lai sekotu izmaiņām budžetā nedēļas, mēneša vai gada griezumā.

Padarīs Jūsu plānošanas procesu efektīvāku, dos iespēju ietaupīt laiku un izvairīties no kļūdām, vienlaikus ļaujot izsekot izmaiņām jūsu budžetā.

Risinājums būs noderīgs

Risinājums būs noderīgs jebkuram komercuzņēmumam vai valsts organizācijai, kuru plānošanas procesā iesaistīti pieci vai vairāk cilvēku. Uzņēmumiem, kuriem ir būtiski sekot izmaiņām budžetā nedēļas, mēneša vai gada griezumā un, kuriem sarežģījumus sagādā plānošana izmantojot tradicionālās «Excel» izklājlapas.

Ieguvumi biznesam

Jūs varēsiet pilnveidot plānošanas procesu, izvēloties augšupēju (bottom-up) vai lejupēju (top – down) pieeju. Būs iespēja izsekot katras nodaļas/personas plānošanas uzdevumu progresam, sekot izmaiņām un to veicējiem, apstiprināt vai noraidīt izmaiņas, salīdzināt ar līdzšinējiem rezultātiem un perspektīvām, plānot un testēt dažādus scenārijus, kā arī izsekot sniegumam attiecībā pret budžetu, izmantojot centralizētu, drošu un mūsdienīgu tīmekļa saskarni lokālajā vai «mākoņu» datu bāzē.

Risinājumā iekļauts

Mūsu eksperti palīdzēs novērtēt jūsu līdzšinējo plānošanas procesu un izmantotās veidlapas. Sagatavos ieviešanas plānu un piedāvās pilnu programmatūras risinājumu piegādi un ievietošanu jūsu datu bāzē. Ja nepieciešams, integrēs jūsu paziņojumu datu avotus.

white decorative stripes white decorative stripes

Klienta piemērs

Patēriņa preču tirdzniecības uzņēmums ar piecām dažādām nodaļām, kur plānošanas procesā tika iesasitīti vismaz 12 cilvēku. Plānošanas process uzņēmumam aizņēma no sešām līdz astoņām nedēļām. Uzņēmums izmantoja tradicionālo plānošanas rīku – «Excel» izklājlapas. Visvairāk laika tika patērēts izklājlapu konsolidēšanai, to nosūtīšanai e-pastā, kļūdu labošanai un autoru nesaskaņu risināšanai. Pēc automatizētā risinājuma ieviešanas, uzņēmums spēja samazināt plānošanas laiku līdz trim nedēļām, novērst kļūdas izklājlapās, kā arī ieguva iespēju salīdzināt scenārijus un izvēlēties labāko no tiem, ļaujot plāna īpašniekam izsekot dažādām plāna komponentēm un to izpildei attiecībā pret budžetu.

Noderīga informācija uzņemumiem

white decorative stripes white decorative stripes

SAZINIES AR MUMS!

Zvanot uz telefona numuru +371 67 103 150
vai

Sūti e-pastu